Aktuality

Nabídka provozování energetických zařízení a provádění energetického managementu

Energetický management. Provozování energetických celků a kotelen.

Všem našim stávajícíh zákazníkům i potenciálním novým klientům jsme připraveni v rámci provádění energetického managementu zhodnotit stav jejich zařízení a navrhnout úsporná opatření. V případě potřeby vysokonákladových řešení (rekontrukcí), též zajistíme a zprostředkujeme velmi výhodné úvěry v kooperaci s naší spolupracující bankou. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

datum: 15.5.2015, kontaktní osoba: Ing. Aleš Svatoň

Zprovoznění kogenerační jednotky Tedom T80

Kogenerační jednotky. Návrh a provoz energetických systémů.

Právě probíhá oživení kogenerační jednotky Tedom T80 v areálu nového plaveckého bazénu v Mladé Boleslavi, kterou jsme vyprojektovali, dodali a uvádíme do trvalého provozu.

datum: 14.5.2015, kontaktní osoba: Ing. Jiří Matějka, reference: Kogenerační jednotka Tedom T80 - Plavecký bazén Mladá Boleslav

Uzavřen kontrakt na odběr plynu společnosti pro rok 2016

Energetický management

Naše společnost využila nízké ceny na burze komodit a uzavřela kontrakt na odběr plynu pro svá odběrná místa a odběrná místa svých zákazníků pro rok 2016. Naši zákazníci tak mají zajištěn pokles ceny tepla i v dalším kalendářním roce.

datum: 15.2.2015, kontaktní osoba: Ing. Aleš Svatoň

Výročí založení firmy

Dnes naše firma slaví své 23. narozeniny

Společnost WARMNIS byla založena 2.10.1991 a dnešní den je tak na trhu poskytování energetických služeb přesně 23. let.  Děkujeme všem zákazníkům a parnerům za důvěru a věříme že i v dalších letech budeme schopni poskytovat služby té nejvyšší kvality.

datum: 2.10.2014, kontaktní osoba: Marta Foltmanová

Kogenerační jednotka v Tipsport Aréně po GO

Kogenerační jednotka v Tipsport Aréně po GO

 

Po generální opravě se na místo ve strojovně vrátila první kogenerační jednotka JMS 208. Od 29. května proběhlo oživování a uvedení do provozu, od 2. června běží již kogenerace na plný výkon ve zkušebním provozu. Zákazníkovi a investorovi generální opravy, kterým je společnost SAL a.s. Liberec, bude kogenerační jednotka předána 5. června.

Úsilím pracovníků společnosti WARMNIS Liberec se podařilo zkrátit termín generální opravy o 8 dní. To přinese sportovnímu areálu nezanedbatelný efekt v podobě úspor za nákup elektrické a tepelné energie.

datum: 2.6.2014, kontaktní osoba: Ing. Josef Medek, reference: Aréna Liberec