O společnosti Warmnis

Firma Warmnis spol. s r. o. je soukromá technicko-inženýrská společnost založená v roce 1991.

Předmětem činnosti firmy Warmnis jsou komplexní služby v oblasti energetiky a tepelné techniky; od přípravy projektu a optimalizaci řešení až po jeho realizaci. Touto činností jsme schopni pokrýt všechny oblasti energetických služeb v oboru teplo, plyn, elektřina, měření a regulace.

Jádro pracovníků týmu tvoří inženýři a technici, kteří již před vznikem společnosti pracovali na významných projektech v oblasti energetiky. Warmnis spol. s r. o. má vytvořenou strukturu technických i montážních pracovníků, s kterými je schopna zajistit realizace malých a středně velkých energetických staveb. Pro větší akce je využívána projekční a dodavatelská kapacita kooperujících společností.

Warmnis spol. s r. o. kooperuje s významnými výrobci a dodavateli energetických zařízení a komponent. Svými aktivitami se firma orientuje především na řešení speciálních aplikací netradičních zdrojů energie, minimalizaci a optimalizaci spotřeby energií a ekologická řešení.

Firma se také zabývá prodejem a servisem některých topenářských komodit, jako jsou čerpadla, měřiče tepla a další. Provozujeme také několik teplárenských soustav.

Rádi vás přivítáme v sidle naší společnosti, které se nachází v Liberci.