+420 485 133 889

Realizace staveb

Realizujeme investice zejména v oblasti nových staveb nebo rekonstrukcí energetických celků jako jsou teplárny (výroba tepla a elektřiny), kotelny, výměníkové a předávací stanice, chlazení, klimatizace a větrání apod.

Naše technologie budujeme v objektech výrobních závodů, občanských staveb ale také v komplexech budov, například v bankách, hotelech sportovištích atd.

Snažíme se ve svých návrzích skloubit tradiční zdroje tepla a chladu s netradičními řešeními (například kogenerace, nebo tzv. "ostrovní provoz", který funguje na různá paliva, včetně skládkových plynů). Realizujeme rovněž i speciální využití tepelné energie v průmyslových oblastech.

Realizace "na klíč"

Vedle realizace technologických částí jsme schopni zajistit i potřebné stavební práce.

Naší významnou činností jsou i realizace částí elektro, MaR a řídicích systémů, včetně dispečerského řízení, vizualizace technologických procesů, tvorby technologických databází, jejich provázanosti do technicko-ekonomických agend zákazníka a ostatních oblastí SCADA systémů. Jedná se o návrhy a realizace algoritmů řízení a tvorby uživatelských aplikací na bázi produktů světových i tuzemských výrobců technických prostředků řízení a programového vybavení SCADA.

Kotelny - reference

Ukázky námi realizovaných kotelen

Tepelná hospodářství - reference

Budujeme a opravujeme také rozsáhlejší tepelná hospodářství.